A rangado.hu úgy tudja, hogy egy 2010-ben játszott Vasas-Felcsút SE U19-es bajnoki meccs miatt nőtt kettővel a bundaügy magyar gyanúsítottjainak a száma. A weboldal szerint Gabala Krisztián egykori kispeti NB1-es játékos és barátnője is a gyanúsítottak között vannak. Vicces elem, hogy a 200-200 eurót "kockáztatók" 400-400 eurót nyertek csak.

Izgalmas kérdés, hogy ha ekkora volt a szorzó és több meccs nem volt elintézve, akkor miért csak ennyit tettek föl. A megbeszélés többek között az volt, hogy legalább 4 gól esik, ami irtó nehezen jött össze, a bírónak ezért 101 percig kellett vezetnie a meccset, a negyedik gólt végül a 98-dikban lőtték be. A bírótrió pedig Mocsári Tamás, Lengyel Kolos és Csák János voltak. Ők azok, akiket a bundaügyben, más, például nemzetközi meccsek miatt később le is tartóztattak. Gabaláékkal együtt összesen hét új gyanúsított van, a másik öt a weboldal szerint békéscsabai ifijátékos. Ők egy másik meccset bundáztak meg. További részletek a Rangadó cikkében.